Događanja - Dom Ljeskovica - Page 85

7.12.2013. posjetile su nas članice Trećega franjevačkog reda koje su obišle korisnice i korisnike našega doma te ih darivale kolačima i voćem. Istoga dana velečasni Milan Klobučar održao je Svetu misu za korisnike i ispovjedio one koji su bili u potrebi.

Na ovogodišnjem tradicionalnom nogometnom turniru korisnika Domova za PBOO, održanom na mjesnom igralištu u Ljeskovici sudjelovalo je četiri Doma, uz domaćine Dom Ljeskovicu sudjelovali su i naši dragi gosti iz Domova Nuštar, Borova i Osijek.                             

Nakon nadasve fer i sportske borbe pobjedu na turniru ostvario je domaćin Dom Ljeskovic pobjedivši u finalnoj utakmici Dom Nuštar sa visoki i uvjerljivi 5:1. U utakmici za treće mjesto između Doma Osijek i Doma Borova, treće mjesto osvojio je Dom Borova.  Svim sudionicima turnira uručeni su pehari i zahvalnice za sudjelovanje, kao i prigodne nagrade.

06.09.2012. na terenima ŠD Omladinac u Čaglinu održano je PRVENSTVO HRVATSKE U NOGOMETU ZA KORISNIKE DOMOVA ZA ODRASLE OSOBE. Na natjecanju je nastupilo 12 domova iz cijele Hrvatske. Nakon cijelodnevnog natjecanja u finalnoj utakmici sastali su se Dom Nuštar i domaćin Dom Ljeskovica koji je i slavio u finalnoj utakmici rezultatom 3:1, te se tako okitio po treći put zaredom naslovom PRVAKA.  Nakon natjecanja najboljim ekipama su uručene medalje i pehari, a nastavak turnira je protekao u zajedničkom druženju.

29.05-2012. NAšA USTANOVA BILA JE DOMAĆIN PO ŠESTI PUTA REGIONALNOG TURNIRA ZA KORISNIKE DOMOVA ZA ODRASLE OSOBE.

NA TURNIRU JE PRISUSTVIVALO ŠEST EKIPA, A TO SU DOMOVI: BJELOVAR, BOROVA, NUŠTAR, OSIJEK, BREZNICA ĐAKOVAČKA, TE DOMAĆIN LJESKOVICA.

POBJEDU NA TURNIRU PO ŠESTI PUT ZA REDOM ODNJELI SU DOMAĆINI, DOK SU DRUGO I TREĆE MJESTO ODNJELI DOMOVI NUŠTAR I BREZNICA ĐAKOVAČKA

Back to top