Događanja - Dom Ljeskovica - Page 84

Ove godine po prvi puta smo sudjelovali izlaganjem radova korisnika na Obrtničkome sajmu u Požegi. Interes posjetitelja za naš štand i naš dom bio je vrlo velik, naši korisnici su pokazali da imaju uz kreativne vrlo razvijene socijalne vještine kroz druženje sa posjetiteljima i odgovaranje na pitanja o domu.

Već tradicionalno organiziramo kestenijadu za naše korisnice i korisnike. Ove godine ispekli smo 50kg te jesenske poslastice, uživali u druženju, glazbi. Kestenijada je održana 30.10.2013.

Ove godine sudjelovali smo na 18. Katarinskom sajmu u Slavonskome Brodu koji se održavao od 21.11. do 24.11.2013., korisnici i radnici doma potrudili su se oko uređenja štanda na kojemu su bili izloženi radovi korisnica i korisnika izrađeni u sklopu kreativne radionice.

Dana 4.12.2013. imali smo čast primiti Msgr. Antuna Škvorčevića biskupa požeškog u pratnji velečasnog Milana Klobučara, učenica i učenika Požeške  Katoličke klasične gimnazije te njihovih profesora. Biskup se obratio prisutnima pozivajući nas da i u ova teška vremena mislimo na svoje bližnje više nego na sebe same. Svojom posjetom, riječima, savjetima, pjesmom  unio je toliko potrebnu toplinu u srca prisutnih korisnica i korisnika, naravno i radnika. Hvala mu na tome!

Back to top