Događanja - Dom Ljeskovica - Page 44

Dana 19.11.2019. održana je periodična provjera i obnova znanja sa već osposobljenim radnicima za zamjenike voditelja za provođenje mjera evakuacije. Vježba je obuhvatila problematiku evakuacije, spašavanja i početnog gašenja požara (praktična vježba gašenja požara pomoću prenosnog aparata za gašenje, te vježba evakuacije jednog odjela Doma).

 

Dom za odrasle osobe Ljeskovicu dana 12. studenog 2019. godine posjetila je ministrica za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, izv. prof. dr. sc. Vesna Bedeković, zajedno sa svojim suradnicima. Ovaj posjet bio je radnog karaktera.

Ministrica je obišla nekoliko odjela u ustanovi, te usput porazgovarala s korisnicima o njihovim problemima i životu u Domu.

Nakon toga uslijedilo je druženje sa svim zaposlenicima Doma gdje ih je sve srdačno i ponaosob pozdravila.
Ravnateljica Rada Matoš ministrici je zaželjela dobrodošlicu, te ju kratko upoznala s radom i problematikom ustanove, nakon čega se dalje razgovor s ministricom odvijao u spontanoj i ležernoj atmosferi.

Nakon posjeta našoj ustanovi uslijedio je radni sastanak u Županiji.

Dom za odrasle osobe Ljeskovica ovim putem još jednom se zahvaljuje ministrici izv. prof. dr. sc. Vesni Bedeković i njezinim suradnicima na odvojenom vremenu za posjet našoj ustanovi.

 

Korisnici i radnici Doma za odrasle osobe Ljeskovica išli su u srijedu 6.11.2019. godine na utakmicu Dinamo – Šahtar navijati i bodriti naše predstavnike u Ligi prvaka. Korisnici Doma su veliki obožavatelji nogometnih događanja, tako da dugi niz godina pratimo utakmice Hrvatske nogometne reprezentacije i Gnk Dinamo u njihovim europskim utakmicama. Velika hvala Hrvatskom nogometnom savezu i Gnk Dinamo.

 

 

 

Nogometna reprezentacija Doma za odrasle osobe Ljeskovica
#NovaTV #Provjereno #Hrvatska

 

Dana 13.10.2019. korisnici Doma za odrasle osobe Ljeskovica gostovali su u Župi Sv. Leopolda Mandića u Požegi na Sv. misi povodom obilježavanja Dana starih i nemoćnih kao počasni gosti. Velečasni Jozo Jurić i volonteri organizirali su ručak na kojem smo prisustvovati poslije Svete mise, te nastavili prigodno druženje u društvu domaćina.

 

Back to top